1 чергу здано і введено в експлуатацію. Залишилася обмежена кількість таунхаусов! Архітектура котеджів виконана в класичному західноєвропейському стилі. Контрасти колірних вирішень обробки фасадних стенів, вітражні вікна в сходів, оригінальне вирішення другого поверху у вигляді мансарди — це все додає індивідуальність будівлям, які, до всього іншого, гармонійно поєднуються з упорядкованою територією і навколишньою природою.

 Житловий комплекс обладнаний дитячим майданчиком, ігровими зонами, ндивідуальним паркоместом для Вашого автомобіля, альтанками, мангальной зоною. Жителі «Sun City» зможуть проводити час кожен на своєму власному зеленому лужку, ізольованому один від одного і розташованому на задньому дворі будинку. Або відпочити біля власного озера, яке також знаходиться на території коттеджного містечка.
Безпека. Так само ми поклопоталися про Вашу безпеку: при в’їзді на територію -шлагбаум, охорона, цілодобове патрулювання, відеоспостереження, освітлювана територія. Але і це ще не все! Небагато про місце розташування коттеджного містечка.
Транспортна доступність. Зручна транспортна розв’язка – містечко знаходиться на кордоні з населеним пунктом Пуща-водиця в с. Горенка, що дає можливість швидко і зручно дістатися до Києва. Орієнтовний час в дорозі: на машині до 15 хвилин, на маршруті до 20 хвилин, на трамваї до 25 хвилин. «Sun City» знаходиться в курортній зоні, поруч 2 озера.
Інфраструктура. Поряд з коттеджним містечком розташовані магазини, кафе, ресторани, пляжі. У 5 хвилинах їзди знаходяться дитячі садки і школи. Поряд з коттеджним містечком «Sun City» на березі озера розташований заміський клуб «Родео» для любителів верхової їзди.
Наповнення і коммунікації. Хотілося б так само сказати пару слів про матеріали, які ми використовуємо при будівництві таунхаусов. Матеріал будови як зовнішніх стенів, так і міжкімнатних перегородок – червона цегла. Зовнішні стіни утеплюють пенополієстіролом, делєє облицювальна плитка. Покрівельне покриття — бітумна черепиця.Що ж до комунікацій, тут команда Archibvbud так само продумала все до дрібниць: Вода. Створений каскад свердловин, завглибшки понад 50 м., яка забезпечуватиме водою ЛИШЕ коттеджне містечко.
Каналізація. Септики, виведені на магістралі. Газ. Підведена окрема лінія під вжиток ЛИШЕ містечка. Опалювання. У кожному котеджі розведені труби опалювання по крапках, з подальшим підключенням до двоконтурного газового казана.Загалом, «Sun City» має свою мережу комунікацій, яка не залежить від вулиці в цілому.

Приємний бонус для всіх покупців — дисконтна карта «Наш Штандарт» для фитнес-центру, бассейна, сауни і мережі ресторанів, куда входять: «Вихухоль» в Бучі і «La Crevet» в Ірпені.

Планування: