Як здорово прокинутися рано вранці від співу птиць, а не від пронизливого дзвінка будильника, вийти на лужок перед будинком і, вдихнувши чистісінького повітря, що напоює ароматами кольорів і зелені дерев, зустріти новий день з променями висхідного сонця!

А взимку ваше селфі з переверненим на себе відром холодної води на білому килимі снігу на початку дня не лише підбадьорять вас, але і повеселять ваших друзів, що заглянули на вашу сторіночку і дадуть привід позаздрити вашому життю в коттеджном містечку під Києвом.

Але все це відбуватиметься з кимось, а не з вами, якщо ви не купите таунхаус в коттеджном містечку «SUN CITY» під Києвом, а точніше - в Горенці (це поруч з Пуща Водицею). Тут компанія «Archi-BV-bud» уже здала в експлуатацію ІІ чергу коттеджного містечка "Сан Сіті"!

Тому, якщо ви займаєтеся пошуком прийнятного для вас таунхауса в коттеджном містечку в лісі, то «Сан Сіті» може стати для вас саме тим місцем під сонцем, про яке ви так мрієте!

На сьогоднішній день на ринку продажу нерухомості в коттеджних містечках достатні багато пропозицій від багатьох компаній-забудовників. Але чим відрізняється пропозиція - таунхаусу в Горенке, від пропозиції, наприклад - таунхаусу на Борщагівці?

Різниця не лише в тому, що від Борщаговки до найближчої станції метро добиратися доведеться в щільному потоці машин Кільцевої дороги, в диму від вихлопних газів, де про ліс залишається лише мріяти. Та і само місце забудови на Борщагівці не багато лісами.Дорога від метро до Горенки уже пролягає серед лісу.

А доїхавши на місце, ви можете і в ліс піти, і на рибалку – в безпосередній близькості від коттеджного містечка є два живописні озера.

Тому, пропозиція від «Archi-bv-bud» - купити таунхаус в коттеджном містечку в Горенці – виключно приваблива!
Для любителів верхової їзди, в п'ятнадцяти хвилинах від Горенки, є кінний клуб «РОДЕО».
Життя серед природи не лише заспокоїть, але і оздоровить вас після трудових буднів, а можливість щоденного перебування в цих умовах навіть примножить цей ефект. Адже ніхто не відмовиться бути схожим по лісу або порибалити повернувшись додому з роботи. Тому, ваш правильний вибір таунхауса в коттеджном містечку під Києвом повинен привести вас саме в компанію «Archi-bv-bud», яка і побудує його для вас в Горенке.

Щодо якості будівництва вам не варто хвилюватися. Всі матеріали вибрані з врахуванням їх екологічної безпеки, а значить - не шкідливі для людини.

Таунхауси двоповерхові, з окремим входом для кожного власника, поряд з входом передбачений індивідуальний майданчик для парковки автомобіля. Але, як мовиться, краще один раз побачити, ніж багато раз почути. Від себе додамо - ніж прочитати.

Тому компанія-забудовник «Archi-bv-bud» в цілях кращої наочності розмістила на своєму сайті відео-ролик, який ви можете поглянути. Він допоможе вам прийняти правильне рішення в питанні придбання таунхауса в коттеджном містечку під Києвом!!!


Компанія «Архібуд» пропонує Вашій увазі другу і третю черги будівництва коттеджного містечка «Sun City» - комфортні таунхауси і дуплекси різних площ, розташовані на живописному березі р. Горенка. Дома виконані в класичному стилі, а також в стилі відомого архітектора ХХ століття – Ллойда Райта. Наші таунхауси побудовані з врахуванням всіх сучасних норм, стандартів, правил і виконані з екологічно чистих матеріалів.

II і III черги включають будівництво 30 котеджів площею 110м2, 10 котеджів 140м2, 4 котеджі 180м2. Також передбачено будівництво набережної уздовж річки із зонами відпочинку, дитячим і спортивним майданчиками, альтанками. Удома площею 110 і 140м2 відповідають класу стандарт, удома площею 180м2 виконані в преміум-класі.

Планування коттеджів:

Етапи будівництва: