Дорогі друзі!

Ми відкрили продаж квартир на цокольному поверсі за дуже привабливими цінами! Завдяки тому факту, що одна третя частина Бучі розташована в лісопарковій зоні, пропозиція «Купити квартиру в Бучі!» від Archi-bv-bud – одній з самих кращих компаній забудовників – найпривабливіша. Почнемо з повітря. На жаль, в нашій столиці через кількість автомобілів, що збільшується, у зв'язку із збільшеною чисельністю населення екологія стає все гіршою, тому найближче до Києва місто-супутник

Повітрям Буча пишається, воно тут - є! І якщо ви побуваєте в цьому містечку, то воно вас вже не відпустить! Вас підкуповуватиме краса архітектури нових споруд, позбавлених нудних сірих тонів і від цього у вас не виникає відчуття здавленості, як буває в місті серед «кам'яних джунглів». Тут плавно перемежаються будівлі і природні пейзажі.

При купівлі квартири, ви отримаєте:

 1. оштукатурені стіни;
 2. лазерна стяжка;
 3. встановлені всі лічильники;
 4. прекрасна траспортна розв'язка;
 5. супер маркет NOVUS в 5-хвилинній доступності;
 6. кращий в Київської області міський парк;
 7. металлопластикові двокамерні вікна;
 8. парковку біля будинку;
 9. чисте повітря;
 10. будинок зданий в експлуатацію!
 11. оштукатуренные стены;
 12. лазерную стяжку;

Попередні планування:

Приємний бонус для всіх покупців - дисконтна карта "Наш Штандарт" для фітнес-центру, бассейну, банного комплексу "Пар і Віник" в Ірпені і мережі ресторанів, куди входять "Вихухоль" в Бучі і "La Crevet" в Ірпені.

 

Ще декілька слів про Бучу, тут, звичайно ж, компанії-забудовники прагнуть наносити мінімальну шкоду природі, розроблюючи проекти так, що будівлі органічно вписуються у вже існуючий природний ландшафт. Тому компанія-забудовник Archi-bv-bud із знанням справи пропонує вам: «Купити квартиру в Бучі!», тому що знає – саме тут вам комфортно житиме.

Доглянуті сквери зі стильними дерев'яними лавками поманять вас на прогулянку- це все поруч з будинком. Але ви можете присвятити свій вихідний і походу в Бучанський парк, найбільший в Київської області, який приголомшує своєю пишністю! Туди теж, за бажання, можна дійти пішки.

А сходити в магазин за продуктами або здійснити покупку якої-небудь речі також можливо - недоліку в торгівельних підприємствах в Бучі немає: торговий Дім побуту, супермаркети АТБ і NOVUS, Варшавський ринок – ось їх неповний перелік, без врахування прибудинкових магазинчиків, так званих «магазинів крокової доступності». Якість же самого будинку відповідає вимогам клімату – виконано зовнішнє утеплення. Отже взимку жителям в ньому не буде холодно.

Наявність індивідуального опалювання – газового котлу – робить питання забезпечення теплом і гарячою водою вигіднішим варіантом, ніж проживання в місті з централізованими тепломережами, з щорічним відключенням гарячої води влітку і холодними батареями взимку. Усередині квартир виконано оштукатурення стін, на підлозі – лазерна стяжка. Вікна встановлені металлопластикові, енергозберігаючі, - двокамерні. Якщо вам необхідно поїхати в Київ – зупинка буквально в двох хвилинах ходьби від будинку

І через півгодини ви будете на зупинці «метро Академгородок».Академгородок».

За наявності власного автомобіля ваша дорога ка Києва буде ще коротша за часом, а повернувшись назад увечері, ви зможете припаркувати вашого «залізного коня» у дворі удома – там організована автостоянка.

Напевно, ви вже врахували всі переваги пропозиції від компанії-забудовника Archi-bv-bud: «КУПИТИ КВАРТИРУ в Бучі!», але ви зможете не лише оцінити, але і примножити ці переваги, якщо вже вирішили: «Я купую квартиру від Archi-bv-bud – в Бучі!!»

Ваша квартира чекає на Вас!!!