Компанія «Архібуд» продовжує втілювати Ваші можливості в своєму проекті - коттеджне містечко «Sun City» на березі річки Горенка

Це вже третя черга будівництва.

Архітектура таунхаусів виконана в класичному стилі, а також в стилі відомого американського архітектора Ллойда Райта, творця так званої органічної архітектури, особливість якої полягає в обов'язковій малоповерховості будинків, цілісності архітектурного ансамблю і єднанні з природою.

Ми постаралися це враховувати і вибирали матеріали згідно норм і стандартів їх екологічності. Що будуються для Вас удома мають різну площу. Фасадне утеплення 50мм Строящиеся для Вас дома имеют различную площадь. Фасадное утеплення 50мм пінополістиролом з накладеною структурною штукатуркою, розташований по периметру пояс вологостійкої клінкерної плитки зроблять життя в такому будинку повністю комфортним: буде і сухо, і тепло.

Основа будівлі – залізобетонний стрічковий фундамент, перекриття також залізобетонні, стіни – з керамічної цегли, крівля – з бітумної черепиці. Дома будуються для Вас різною площею. Фасадне утеплення 50мм шаром пінополістиролу з накладеною структурною штукатуркою

Внутрішнє оздоблення включає в себе: вхідні двері Steel Guard, двокамерні енергозберігаючі вікна. Залізобетонні сходи на другий поверх, пол – лазерна стяжка. Спальні розташувані на другому поверсі, у нас він додатково утеплений 200мм шаром мінеральної вати, стеля оздоблена гіпсокартоном.

Вологостійка клінкерна плитка зробить життя в такому будинку сповна комфортним: буде і сухо, і тепло. З внутрішніх робіт Вам залишається лише вибрати колір фарби або обоїв.

 

 

 

Буде встановлено індивідуальний двоконтурний котел, який забезпечить вас не лише теплом – розводка під батареї є і батареї встановлені, але і гарячою водою, яка подається з артезіанської свердловини по всьому коттеджному містечку. Якщо трохи заглибитися в господарське питання, то водовідведення відбувається завдяки септику, електропостачання централізоване, трьохфазне,5 кВт, 380В. У кожному таунхаусі виконана базова розводка електрики.

Внутрішні дворики розділені для індивідуального відпочинку і барбекю.

Озеленення містечка здійснюється шляхом висадження декоративних дерев і чагарників.

Окрім цього – тут буде окрема зона на набережній для відпочинку і барбекю!!!

Приїжджайте і обирайте!

«Sun City» - прекрасне місце і для життя, і для відпочинку!!!